Sonuçları Filtrele

Renk

  • Beyaz 8
  • Red 11

Fiyat (TL)

-

GELİNLİK

Evlilik hazırlıklarının belki de en sıkıntılı süreçlerinden bir tanesi de gelinlik edinme sürecidir. Haftalarca bitmeyen, tükenmeyen bir tasarım ve dikim süreci uzar gider. Ve bu tarımların tam olarak içinize sinmesi de gerekir elbette. Kabarık gelinlik mi istiyorsunuz, uzun kuyruk mu istiyorsunuz, yoksa aklınızda daha farklı bir model mi var? Bunu bir türlü anlatamazsınız satıcıya ve ne yazık ki onlarca defa yaptığınız deneme de bu yüzdendir.

Pekiyi size seçenekler sunsak, ve içerisinden en hoşunuza gideni seçseniz güzel olmaz mıydı? Üstelik binlerce lira harcamanıza da gerek yok. Son derece makul fiyatlarla, tam aradığını seçmek sizin de hakkınız. Ömrünüzde belki de bir defa giyeceğiniz ve yine ömrünüzün en özel günlerinden birisinde istediğiniz gibi bir gelinlik giymek sizin de hakkınız.

Ne terzinin sınırlarına amade olmak ne de başkalarının tasarım fikirlerine uymak zorunda değilsiniz. İster kapalı, ister açık, her tasarım stilinde ürünleri sitemizden seçebilirsiniz. Ayrıca beden konusunda endişe etmenize gerek yok. Geleneksel olarak gelinliklerin yıllardır süre gelen özel dikim macerasına artık bir son veriyoruz. Ürünlerimizin bedenleri sitemizde size detaylı olarak sunulmakta, ayrıca sunulan beden ölçüleri ayrıntılı biçimde açıklanmaktadır. Seçeceğiniz model ve beden eğer ölçülerinizi düzgün aldıysanız, tam size göre yapılmış gibi olacak.

Gelinlik öncelikle beğenmeniz gereken bir üründür. Eğer beğendiyseniz ve içinize sindiyse o, dünyanın en güzel gelinliğidir. Haydi şimdi onlarca model içerisinden en beğendiğinizi seçin ve hemen sipariş verin.

Gelinliğinizi Seçtiyseniz Sıra Sizcede Takılara Gelmedi mi?

Limit:
135 sonuçtan 1 ile 18 arası görüntüleniyor.


Minanna.com © 2018 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır