İade ve Değişim


İade ve Değişim

Minanna.com ‘dan aldığınız her ürünü 3 gün içinde değişim için bize yollayabilirisiniz. Ürünlerimiz sipariş üzerine hazırlandığı için iade kabul edilmemektedir.

Almış olduğunuz ürünü  ambalajını açmadan, ürünü kullanmadan, teslim tarihinden itibaren  

 

3 iş günü içinde değişim yapabilirsiniz.

 

İthal ürünlerde siparişle geldiği için iade kabul edilmemektedir

 

Hemen teslim ürünlerde değişim ve iade yapılmamaktadır.

 

Kullanılmış hasar görmüş ürünlerde değişim yapılmamaktadır.

 

Mayo,bikini,iç çamasırı gibi kişiye özel ürünler iade değişim yapılmamaktadır.

 

 

 Ürünü ideğişim için göndermeden önce değişim nedeninizi belirterek fatura numaranız ve sipariş numaranızı içeren bir e-mail ile destek@minanan.com adresine gönderiniz.Şirketimiz gönderdiğiniz

 

 e-maili alır almaz sizinle temasa geçecek, ürünü nasıl iade edeceğiniz size bildirilecektir. Ürünle beraber adınıza kesilen faturada geri gönderilmelidir.Değişim yapılan ürün yerine bir başka ürün seçemin için gerekli yollar anlatılacaktır. Değişim nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.

 

 

 

Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler

 

 

 

Tüm ürünler kontrol edilip paketlenmektedir.Kargodan kaynaklı hatalardan firmamız sorumlu değildir.

 

Teslim alırken kargo hatalarını kargo yetkililerine bildiriniz.

 

Taşıma sırasında zarar görmüş ürünler teslim alınmamalı ve taşıma şirketine hasar ile ilgili bir tutanak tutturulmalıdır. Ürüne zarar vermeyecek şekilde kutuda, ambalajda olabilecek küçük eziklerden dolayı ürün iade edilmemelidir. Fakat tarafınızdan teslim alındıktan sonra taşıma firması görevini yerine getirdiği kabul edilmiş sayılacaktır. Kabul edilmeyen ürünün hasar tutanağı tarafınızdan mağazamıza ulaştırıldıktan sonra, Mağazamız 27 (yirmiyedi )  iş günü içinde paranızı iade edecektir.

 

 

 

Hatalı Ürünler

 

Teslimat sırasında fark edilemeyip uygulamada meydana çıkan hatalı ürünleri hatalarını belirterek fatura ve sipariş numaralarınızı içeren e-maili  destek@minanna.com adresine gönderiniz. İade gerekçeniz uygun görülürse faturayı iade edilen ürün ile birlikte mağazamıza gönderdikten sonra hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir.Teslim süresi ürünün detay kısmında yazmaktadır.

 

İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.

 

 

Satın aldığım ürünü nasıl iade/değişim yapabilirim?

Minanna.com’dan aldığınız her ürünün üzerinde, denemenize engel olmayacak şekilde etiketleri bulunmaktadır. İadenizi ürünün üzerindeki bu etiketi koparmadan veya tahrip etmeden gönderiniz. 

İade/değişim süresi kaç gündür.?

Minanna.com’dan aldığınız ürünleri, teslimat tarihinden itibaren en geç 3  gün içerisinde bizimle iletişime geçerek değişim prosedürüne başlayabilirsiniz.Malumunu abiye elbiseler özel günler için alınmakta ve kullanıldıktan sonra ihtiyaç duyulmamaktadır

Nasıl iade edebilirim?

İade sürecinde ürünlerin kullanılmamış olması ve orjinal paketleri ile iadesi şarttır. İade gönderilen tüm ürünlerin yanında varsa, siparişin bir parçası olarak gönderilen ücretsiz ya da promosyon ürünler de iade edilmelidir.

İade masrafı kime aittir.?

Alıcılara aittir.

İade değişim işleminde kargolama nasıl oluyor?

İadenizin daha düşük bir posta masrafıyla  bize ulaşması için PTT yi kullanmanızı tavsiye ederiz.Kargo takip numarası olmak koşuluyla bizim vereceğimiz iade adresine yollamanız gerekli.Bizden bilgi almadan paketi geri kargolamayın. Elbette kullanacağınız posta şirketi sizin seçimiz

Değişim nasıl yapılır?

Değişim taleplerinizde ise istediğiniz renk ve beden ile değişimi sağlanarak ürün size geri postalanır.

 

 

 

 

 


Minanna.com © 2018 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır