Kargo ve Teslimat


 

NORMAL TESLİMAT: SÜRESİNİ SEÇEN MÜŞTERİLERİMİZ KARGO ÜCRETİ ÖDEMEDEN ALIŞVERİŞ YAPIYORLAR.  DÜNYANIN HER YERİNE BEDAVA KARGO İLE YOLLUYORUZ. TESLİMAT SÜRESİNİN TAMAMI (15-30 İŞ GÜNÜ) GEÇERLİDİR. BAYRAM VB. TATİLLER BU SÜREYİ DEĞİŞTİRMEKTEDİR. ANCAK NORMAL ŞARTLARDA BU SÜRELER İÇİNDE TESLİM EDİLMEKTEDİR.

.

TOPLU SİPARİŞ: ÜRÜNLERİN HER BİRİ AYRI OLARAK POSTALANIR.HER ÜRÜN KENDİ TESLİMAT ŞEKLİYLE POSTAYA VERİLİR.HIZLI TESLİMAT İLE ALINAN HIZLI NORMAL TESLİMAT İLE ALINAN NORMAL TESLİMAT SÜRELERİNDE SİZE ULAŞIR

 

ÜRÜNLERİMİZ DÜNYANIN HER YERİNE TESLİM EDİLMEKTEDİR. FİYAT ÜLKELERE GÖRE ÇOK UFAK BİR FARK GÖSTEREBİLİR.

 

KAPIDA ÖDEME: ÜRÜNLER SİPARİŞLE HAZIRLANDIĞI İÇİM KAPIDA ÖDEME SİSTEMİNİ KULLANMIYORUZ.

 

KARGO İLE İLGİLİ SIK SORULAN SORULAR

 

1.KARGO ÜCRETİ NE KADAR?

MİNANNA.COM'DAN YAPTIĞINIZ ALIŞVERİŞLERDE KARGO ÜCRETİ ÖDEMEZSİNİZ.

 

2.KARGOM HANGİ ŞİRKET İLE GÖNDERİLECEK?

SİPARİŞLERİNİZ, TÜRKİYE'NİN EN YAYGIN LOJİSTİK AĞINA SAHİP OLAN PTT İLE TESLİM EDİLECEKTİR.

 

3.KARGOM NE ZAMAN ULAŞIR?

HEDEFİMİZ SİPARİŞLERİNİZİ ÖZEL DİKİM (30-35 İŞ GÜNÜ) HAZIR GİYİM (15-360 İŞ GÜNÜ) İÇİNDE SİZE ULAŞTIRMAK.TAKİP EDEBİLMENİZ İÇİN SİPARİŞ SONRASI BİLGİLENDİRİCİ BİR MAİL ATIYORUZ.ULUSLARARASI KARGOLARDA BİRAZ ERKEN BİRAZ GEÇ ESNEMELER OLABİLİR.

 

4.ALDIĞIM ÜRÜN HANGİ SAATLERDE TESLİM EDİLECEK?

BASKAYEREBAKMA.COM'DAN ALDIĞINIZ ÜRÜNLER PTT TARAFINDAN, MESAİ SAATLERİ İÇERİSİNDE TESLİM EDİLİR (HAFTA İÇİ VE CUMA 09.00 – 18.00). 

 

5.SİPARİŞİMİN TESLİMAT ADRESİNİ DEĞİŞTİREBİLİR MİYİM?

SİPARİŞ ADRESİNİZ DEĞİŞTİRİLEMEZ. ALIŞVERİŞ SIRASINDA BELİRTTİĞİNİZ ADRES GEÇERLİ KALACAKTIR.

 

6.RESMİ TATİL GÜNLERİNDE TESLİMAT YAPILIYOR MU?

ÜZÜLEREK BELİRTİRİZ Kİ RESMİ TATİL GÜNLERİNDE PTT TESLİMAT YAPMIYOR.

 

7.YURTDIŞINA TESLİMATINIZ VAR MI?

TÜM DÜNYA YA ÜCRETSİZ KARGO 

 

8.TESLİMAT SÜRESİ NEDEN DEĞİŞKEN?

SİPARİŞİ SONRASI İMAL EDİLEN BU ÜRÜNLERİ DÜŞÜK  FİYATLARDA TUTABİLMEK İÇİN DAHA HESAPLI BİR KARGOLAMA YÖNTEMİ KULLANIYORUZ.ACİL TESLİMAT İSTEYEN MÜŞTERİLERİMİZ İÇİN HIZLI TESLİMAT SEÇENEKLERİMİZDE MEVCUTTUR.

 

9.SİPARİŞİM BEN YOKKEN GELİRSE NE YAPMALIYIM?

BELİRTİLEN ADRESTE OLMAMANIZ DURUMUNDA SİPARİŞİNİZ EN YAKIN PTT ŞUBESİNE TESLİM EDİLİR VE SİZE BİLGİ NOTU BIRAKILIR. 3 GÜN İÇERİSİNDE PAKETİNİZİ BELİRTİLEN ŞUBEDEN ALMANIZ GEREKMEKTEDİR. 

 
WWW.MİNANNA.COM ' DAN  ALIŞVERİŞ YAPAN MÜŞTERİLERİMİZİN GÜVENLİĞİNİ ÖN PLANDA TUTMAKTA VE E-TİCARET SİTEMİZ ÜZERİNDEN SİPARİŞİNİZİ VERDİĞİNİZ ANDAN İTİBAREN ÖDEME/FATURA BİLGİLERİNİN KONTROLÜNÜ GERÇEKLEŞTİRMEKTEDİR. BU YÜZDEN, SİPARİŞİNİZİN TEDARİK VE TESLİMAT AŞAMASINA GELEBİLMESİ İÇİN ÖNCELİKLE SİPARİŞİNİZİN ÖDEME/FATURA BİLGİLERİNİN DOĞRULUĞUNUN ONAYLANMASI VE ONAYLANDIĞINA DAİR E-MAİLİN SİZE YOLLANMASI GEREKLİDİR.
 

 

 

 


Minanna.com © 2018 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır